![Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat](https://gazetadechisinau.md/wp-content/uploads/2022/11/RACURSI-MUZEUL-TARANULUI-ROMAN-640x640.jpg)
![Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat](https://gazetadechisinau.md/wp-content/uploads/2022/11/RACURSI-MUZEUL-TARANULUI-ROMAN-640x640.jpg)
![Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat](https://gazetadechisinau.md/wp-content/uploads/2022/11/RACURSI-MUZEUL-TARANULUI-ROMAN.jpg)
![Icoane pictate pe lăzi de muniții de către doi artiști din Ucraina, Sonia Atlantova și Oleksandr Klymenko, Muzeul Național al Țăranului Român Foto: facebook Vladimir Bulat](https://gazetadechisinau.md/wp-content/uploads/2022/11/RACURSI-MUZEUL-TARANULUI-ROMAN.jpg)
Muzeul Național al Țăranului Român
Foto: facebook Vladimir Bulat
În cazul în care ai ajuns să citești acest text, înseamnă că subiectul reflectat te-a interesat. Site-ul „gazetadechisinau.md” publică articole care reflectă un spectru larg de probleme, scrise profesionist și echidistant de editorialiști și jurnaliști cu experiență. „Gazeta de Chisinau” este o sursă de informare credibilă pe piața mediatică din Republica Moldova. Nu o lăsa să dispară! Contribuie la menținerea unei publicații libere. Acum poți face și tu o donație.
SUSȚINE